Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Jerzykowice Wielkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

289 000 zł43,50 m² 6 643,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż Lokalizacja: kudowa- zdrój, ul. Tadeusza Kościuszki Powierzchnia: 43,50m.kw. Piętro: 0 z 2 Przeznaczenie: handlowo-usługowe, biurowe Media: prąd, woda, kanalizacja Cena: 289 000.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Polanica-Zdrój(Jerzykowice Wielkie + 18 km)

1 066 000 zł82 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękny dwupoziomowy apartament w Polanicy Zdrój przy Alei Zwycięzców. Apartament o powierzchni 81m2 składa się z dwóch poziomów: na dole mieści się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Nowa Ruda(Jerzykowice Wielkie + 23 km)

130 000 zł64,96 m² 2 001,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m , znajdujące się na 2. piętrze. Jest to jedyne lokum na piętrze, co gwarantuje ciszę i prywatność. Zlokalizowane w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76,44 m² 15 567,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywny Apartament na osiedlu Słoneczna Polana Oaza Spokoju w Kudowie-Zdroju! Marzysz o luksusowym azylu z zapierającymi dech w piersiach widokami? Ta wyjątkowa oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,57 m² 7 752,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. Tadeusza Kościuszki Powierzchnia: 38,57 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 z 2 Media: prąd, woda, gaz, ogrzewanie gazowe Czynsz: 172 zł Cena: 299.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł62,27 m² 5 781,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na parterze z osobnym wejściem blisko Parku Zdrojowego. Zrobiona została nowa łazienka oraz przygotowano miejsce na aneks kuchenny. Wydzielony został pokój dzienny, jadalnia i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Święcko

Święcko(Jerzykowice Wielkie + 24 km)

112 500 zł500 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki Z widokiem na szczeliniec | Święcko (huberek) Działki budowlane z mediami i panoramą, która zapiera dech w piersiach! Masz dość szukania tej jedynej działki?.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1500 m.kw. aktualnie zakrzewiona i zadrzewiona. Działka położona przy drodze asfaltowej, media przy działce: - prąd - światłowód - woda- studnia (do indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lasówka

Lasówka(Jerzykowice Wielkie + 20 km)

360 050 zł1 895 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka w Lasówce - 5 km od centrum Zieleńca! Warunki zabudowy działki o powierzchni 1895 m2, długości około 41 m i szerokości około 46 m: budynek mieszkalny jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59,80 m² 4 180,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. 1 maja Powierzchnia: 59,8 m.kw. Liczba pokoi: 4 Piętro: 2 z 2 Media: prąd, woda, gaz Cena: 250 000 zł Opis: na sprzedaż oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jerzykowice Wielkie

Jerzykowice Wielkie,dolnośląskie

360 000 zł1 792 m² 200,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż mam piękną działkę w Jerzykowicach Wielkich ok. 2km od parku zdrojowego w Kudowie i w odległości 1km od Parku Narodowego Gór Stołowych. Wszystkie media (prąd.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij